ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL İLÇELER
SON DAKİKA :

Şehzadeler Belediyesinin 2019 yılı bütçesi 100 milyon TL

Şehzadeler Belediyesi Kasım ayı belediye meclis toplantısı yapıldı. 19 maddenin görüşüldüğü toplantıda Şehzadeler Belediyesinin 2019 yılı bütçesi 100 milyon TL olarak kabul edildi.

Eklenme:04.11.2018 / 12:08          Güncelleme:04.11.2018 / 12:45

Şehzadeler Belediyesi Kasım ayı belediye meclisi toplantısı Kültür Merkezi Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantının açılışında bir konuşma yapan Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, belediyenin yaptığı çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi. Şehzadeler Belediyesinin 2019 yılı mali bütçesinin 100 milyon lira olarak belirlendiğini ifade eden Başkan Çelik, “Belediyemizin performans programının ve bütçesinin hazırlanmasında emeği geçen belediye meclis üyelerimize, birim müdürlerimize ve personellerimize çok teşekkür ediyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak bizim yapmış olduğumuz bu bütçemiz gerçekçi bir bütçedir. 2018 yılını yaklaşık olarak 85 milyon liralık bir gelirle tamamlamayı hedefliyoruz. Dolayısı ile 2019 yılında 100 milyonluk bir gelir hedefi koymamızda son derece sağlıklıdır. Şehzadeler Belediyesi olarak stratejik planımız da belirtmiş olduğumuz projelerimizin büyük bir çoğunluğunu ve belirtmediğimiz birçok projemizi de hayata geçirdik. Şehzadelerimizin 2019 yılı bütçesi şehrimize ve hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.
Başkan Çelik’in konuşmasının ardından 2019 yılı performans programı ve 100 milyon TL olarak belirlenen 2019 yılı mali bütçesi maddeleri, CHP ve MHP grubunun çekimser oyuna karşın AK Parti grubunun ’evet’ oyu ile kabul edildi.


 

Etiketler :
Copyright © 2015 manisadasonnokta.com İHA abonesidir.
www.manisadasonnokta.com
info@manisadasonnokta.com
Rss Mobile @ManisaSonNokta /manisadasonnokta

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star

Yerel Gazeteler

Denge Günebakış Manşet Haber Yeni Manisa

Haberler

Şehzadeler Yunusemre Spor Manşet Ekonomi Siyaset Asayiş Magazin Haber Genel Manisaspor

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam Menü

Son Nokta

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45