ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL İLÇELER
SON DAKİKA :

Şehzadeler’de Global Belediyecilik Çağı -1

Her geçen gün yaşadığımız Dünya iletişim araçlarının da gelişmesi ve güçlenmesi ile daralarak bizi dijital bir hayata zorlasa da hala yaşadığımız çevrede “sihirli dokunuşlar”a olan ihtiyacımız sandığımızdan çok daha fazla. Evlerimize girer girmez televizyonlara koşsak da, evden çıkar çıkmaz cep telefonlarına sarılsak a çevremizde bizim için hayat kalitemizi sessiz ve derinden adımlarla arttıran çok önemli faktörleri gözden kaçırabiliyoruz.

Manisa’nın yetiştirdiği değerli siyasetçimiz Ömer Faruk ÇELİK başkanlığındaki Şehzadeler Belediyesi de işte çoğu zaman kafamızı telefonlarımızdan kaldırıp göremediğimiz o sihirli dokunuşları 7 gün 24 saat bıkmadan usanmadan şehrin üzerine sürerek adeta gökyüzünü maviye boyamayı hedefleyen bir ressam gibi hayatlarımıza kazandırıyor.

Global bir anlayışla yönetilen Şehzadeler Belediyesi hem dijital dünyayı en iyi şekilde kullanarak cep telefonlarına kadar giren e-belediyecilik çalışmalarını titizlikle yürütüp özellikle genç nesli belediyenin hizmet çerçevesi içinde tutarken, nefes bile almadan devam eden saha çalışmaları ile de çocuklardan yaşlılara kadar her vatandaşa ayrım gözetmeden hizmet götürmeyi sürdürüyor.

Yerel yönetimlerin yaşam kalitemizi doğrudan etkilediğini çok iyi bildiği her icraatı ile biraz daha iyi anlaşılan Ömer Faruk ÇELİK deneyimli ekipleri ile birlikte şehrimizi gelişmişlik düzeyi yüksek diğer ülkelerden farksız hale getirebilmek için çalışıyor. Belediyeciliğin gerektirdiği hizmetlerin yanı sıra kültür-sanat faaliyetlerine verilen özel önem bilhassa şehrimizin gençlerinin daha iyi yetişmesine ciddi katkılarda da bulunuyor.

Yürütülen özenli çalışmalarla ülkenin dört bir yanındaki belediyelere örnek teşkil eden Şehzadeler Belediyesi’nin faaliyetlerini yakından takip ederek gelişmeleri sizlerle sık sık paylaşmaya devam edeceğim.

 

 

Copyright © 2015 manisadasonnokta.com İHA abonesidir.
www.manisadasonnokta.com
info@manisadasonnokta.com
Rss Mobile @ManisaSonNokta /manisadasonnokta

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star

Yerel Gazeteler

Denge Günebakış Manşet Haber Yeni Manisa

Haberler

Şehzadeler Yunusemre Spor Manşet Ekonomi Siyaset Asayiş Magazin Haber Genel Manisaspor

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam Menü

Son Nokta

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45