ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL İLÇELER
SON DAKİKA :

Ünye Belediyesinden 3 bin 500 ailenin sofrasına destek

Ünye Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşları Ramazan ayında da unutmadı. Ünye Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğünde kaydı bulunan ve ayrıca mahalle muhtarları tarafından belirlenen yaklaşık 3 bin 500 vatandaş için Ramazan kolisi hazırlandı.

Eklenme:24.05.2018 / 18:47          Güncelleme:24.05.2018 / 18:47
Sistemde kaydı bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşlar yardım kolilerinin dağıtımının yapıldığı merkezlere giderek kendileri için hazırlanmış kolileri alabiliyorlar. Kaydı bulunan vatandaşların kimlik bilgileri görevlilerce tespit edildikten sonra kendilerine yardım kolileri teslim ediliyor.
Özenle tespit edilen ürünlerin bulunduğu Ramazan kolilerinde bir ailenin yemek ihtiyacını karşılayabilecek gıdalar bulunuyor. Ramazan kolilerinde 2 kg pirinç, 1 kg çay, 2 kg toz şeker, 1 lt ayçiçek yağı, 1 kg nohut, 1 kg bulgur, 1 kg mercimek, 2 kg un, 1 kg kuru fasulye ve yine 1 kg domates salçası bulunuyor.
Sosyal belediyecilik alanında titiz bir çalışma yürüten Ünye Belediyesi Ünye’de kaydı bulunan 3 bin 500’e yakın aileye yıl içinde düzenli yardımlar gerçekleştiriyor. Yürütülen çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Yıl içinde daimi yardım gerçekleştirdiğimiz ailelerimizi Ramazan ayında da unutmuyoruz. Belediyemizin Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünde kaydı bulunan ailelerimizin yanı sıra mübarek ayda muhtarlarımızın bizlere bildirdiği aileleri de gözetiyoruz. Ramazan aynı zamanda paylaşmanın da en üst seviyede olduğu bir aydır. İhtiyaç sahibi ailelerimizin sofralarına katkıda bulunmak bizleri son derece mutlu ediyor” diye konuştu.

Etiketler :
Copyright © 2015 manisadasonnokta.com İHA abonesidir.
www.manisadasonnokta.com
info@manisadasonnokta.com
Rss Mobile @ManisaSonNokta /manisadasonnokta

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star

Yerel Gazeteler

Denge Günebakış Manşet Haber Yeni Manisa

Haberler

Şehzadeler Yunusemre Spor Manşet Ekonomi Siyaset Asayiş Magazin Haber Genel Manisaspor

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam Menü

Son Nokta

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45