ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL İLÇELER
SON DAKİKA :

Bursa Gaziantepliler Derneği’nde Bilal Şengüloğlu güven tazeledi

Bursa Gaziantepliler Derneği’nin olağan genel kurulunda mevcut başkan Bilal Şengüloğlu delegelerin tamamının oyunu alarak yeniden seçildi.

Eklenme:19.02.2018 / 18:49          Güncelleme:19.02.2018 / 18:49
Bursa Gaziantepliler Derneği’nin merkezinde gerçekleşen genel kurulda üyelerin büyük çoğunluğu hazır bulundu. Bir dönem Gaziantep’te görev yapan Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın’ın yanı sıra TÜRSAB Başkan Adayı Hasan Erdem ve önceki dönem başkanlarının yer aldığı genel kurulda yöresel lezzet şöleni de yaşandı. Bursa Gaziantepliler Derneği Başkanı Bilal Şengüloğlu, derneğin bir önceki icraatlarını geniş bir şekilde üyelere sundu. Divan Başkanlığını İhsan Öğüt’ün yaptığı genel kurulda üyelerin tamamının oyunu alan mevcut Başkan Bilal Şengüloğlu güven tazeledi.
Rekor etkinlikler
Yeni dönem icraatları hakkında üyelere bilgi veren Şengüloğlu şöyle konuştu:“Bursa Gaziantepliler Derneği yönetimi olarak geçtiğimiz dönemde 45 proje, 88 etkinlik ve 115 toplantı gerçekleştirdik. Bu etkinlik ve toplantılarımız yeni dönemde de artarak devam edecek. Bursa’mıza duyduğumuz aidiyet neticesinde sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer alacağız. Bu çerçevede Osmangazi ve Bursa Kent Konseyi’nde aktif görevler almamız bunun en büyük göstergesidir.
Şimdi Gaziantep’e gitme zamanı
Bursa’da Gaziantep’imizin tarihini, kültürünü, sosyal hayatını ve ekonomisini tanıtmak bizim en önemli görevimizdir. Gastronomi şehri unvanı alan Gaziantep’te Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin tarafından “Şimdi Gaziantep’e gitme zamanı” sloganıyla başlatılan tanıtım etkinliklerine Bursa’dan kalabalık bir heyetle Gaziantep gezisi yapacağız. Gaziantep tanıtım günlerini yaparak iki kent arasında kültürel dayanışmayı arttıracağız. Bursa ve Gaziantep arasında direkt uçuş seferleri başlatılması için yoğun çalışmalar gerçekleştireceğiz. Avrupa Birliği projeleri ile kentimizi çok daha iyi tanıtacağız. Bursa Gaziantepliler Derneği Yüksek İstişare Kurulu kurarak büyüklerimizin her zaman desteğine ve önerilerine ihtiyaç duyacağız.”

Etiketler :
Copyright © 2015 manisadasonnokta.com İHA abonesidir.
www.manisadasonnokta.com
info@manisadasonnokta.com
Rss Mobile @ManisaSonNokta /manisadasonnokta

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star

Yerel Gazeteler

Denge Günebakış Manşet Haber Yeni Manisa

Haberler

Şehzadeler Yunusemre Spor Manşet Ekonomi Siyaset Asayiş Magazin Haber Genel Manisaspor

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam Menü

Son Nokta

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45