ASAYİS EKONOMİ MAGAZİN SPOR POLİTİKA GENEL YEREL İLÇELER
SON DAKİKA :

Usta fotoğrafçılara taş çıkardılar

Polinas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik fotoğraf yarışması düzenlendi. Yarışma sonunda sergilemeye layık görülen fotoğraflar okulda sergilenirken öğrencilerin çektikleri fotoğraflar büyük beğeni topladı.

Eklenme:11.06.2019 / 15:32          Güncelleme:11.06.2019 / 15:32
Manisa Fotoğraf Derneği Kurucu Üyesi Öğretmen Melek Kıncı tarafından kurulan Fotoğrafçılık Kulübü öğrencileri, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında açılan Fotoğraf Kafe’de fotoğraf eğitimi aldı. Eğitim sonunda okul öğrencilerine yönelik ’Manisa’da bahar’ konulu bir fotoğraf yarışması düzenlendi. Yarışmaya 14 öğrenci toplam 26 fotoğrafla katılırken, dereceye giren öğrencilere Okul Müdür Vekili Selime Çolak tarafından ödülleri takdim edildi.
Sergilenmeye değer görülen fotoğraflar, okul fuaye alanında sergilenmeye başladı. Amacının öğrencilere fotoğraf sanatını sevdirmek olduğunu dile getiren Melek Kıncı, “Fotoğraf eğitimi alan öğrencilerimizi teşvik etmek amacıyla bir yarışma düzenledik. Yarışmaya katılan öğrencilerimizin birbirinden güzel fotoğrafları şuan okulumuzda sergileniyor. Sergimizi gezen öğretmen ve öğrencilerimiz beğenilerini dile getirdi. Öğrencilerimize bu tecrübe, heyecan ve mutluluğu yaşattıkları için okul aile birliğine, jüri üyesi öğretmen arkadaşlarıma ve MAFOD Başkanı Nazmi Çaykara’ya teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

En güzel 3 fotoğraf ödüllendirildi
Manisa Fotoğraf Derneği Başkanı Nazmi Çaykara, Manisa Fotoğraf Derneği Üyesi Hanife Bayındırlı, Polinas Fotoğrafçılık Kulübü Öğretmenlerinden Melek Kıncı ve Hatice Gençay’ın jüri üyeliğini yaptığı yarışmada; Nevzat Tintinoğlu’nun fotoğrafı birinci, Cengizhan Tural’ın fotoğrafı ikinci seçilirken Aslı Tanrıverdi üçüncülüğe layık görüldü.

Etiketler :
Copyright © 2015 manisadasonnokta.com İHA abonesidir.
www.manisadasonnokta.com
info@manisadasonnokta.com
Rss Mobile @ManisaSonNokta /manisadasonnokta

Ulusal Gazeteler

Akşam Hürriyet Milliyet Sabah Star

Yerel Gazeteler

Denge Günebakış Manşet Haber Yeni Manisa

Haberler

Şehzadeler Yunusemre Spor Manşet Ekonomi Siyaset Asayiş Magazin Haber Genel Manisaspor

Kurumsal

Hakkımızda Künye İletişim Reklam Menü

Son Nokta

Foto Galeri Video Galeri Anketler Manşetler Hata Bildir
Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kaynak gösterilse dahi kullanılamaz. | Tasarım ve Kodlama : Atölye 45